Маршрут

Ваше місцезнаходження:

Ремонт шин

Ремонт бічних порізів, шишок і гриж

Незважаючи на досить високу складність роботи з дефектами даного типу, наші фахівці проведуть бічний ремонт шин максимально якісно, що дозволить продовжити термін експлуатації покришок. Технологія включає в себе два етапи-установку заплатки, форма і склад якої повністю відповідають характеристикам шини, і вулканізацію порізу.

Відновлення здуття на поверхні покришок. Так звані грижі, виникають внаслідок відшарування гуми від корду або пошкодження окремих ниток каркаса. Ремонт здійснюється за допомогою установки армованої заплатки з посиленими нитками корду.

Усунення проколів – найбільш простий в реалізації вид ремонтних робіт. Проколи малого діаметра вдається ліквідувати практично безслідно, встановивши на їх місце невелику латку.

Ремонт порізів шин, проколів і інших дефектів вимагає гранично уважного ставлення з боку майстра. Незалежно від масштабів пошкоджень Ми завжди встановлюємо на всі види ремонту гарантію.

Існує два види вулканізації-гаряча і холодна

Гаряча Вулканізація

Технологія передбачає обробку пошкодженої ділянки під високою температурою. У пошкоджену область додається каучук (»сира гума”) і додатковий шар корду . При нагріванні матеріали розплавляються і з’єднуються, формуючи єдину пластичну поверхню. Розплавлений каучук потрапляє в утворену порожнину і заповнює порожнечі, виключаючи проникнення зовнішніх частинок всередину шини, а додатковий шар корду підсилює пошкоджену ділянку.

Холодна Вулканізація

В даному випадку гуму не нагрівають, а використовують заплатки і спеціальні клеї. З’єднання виходить дуже міцним, оскільки особливі склади склеюють матеріали на рівні молекул.